PRONÁJEM   VÝSTAVBA KONTAKTY

 


 

PRONÁJEM PROSTOR

 

Nabídka prostor k pronájmu

Centrum stavebního inženýrství a.s., Pražská 16, Praha 10 - Hostivař nabízí k pronájmu kancelářské i skladové prostory v oploceném areálu s 24 hodinovou ostrahou za velice zajímavých cenových podmínek. Areál je velice dobře dostupný MHD i vlastní osobní či nákladní dopravou. Příjezd do areálu je ulicí Průmyslovou a Švehlovou, v blízkosti sjezdu z jižní spojky. U areálu je neplacené parkoviště pro 40 osobních aut návštěvníků areálu.

 

Kancelářské plochy

Výběr je z různých samostatných kanceláří o velikostech od 12 m2 do 40 m2, jejichž cena je od 150 Kč za m2 a měsíc. V případě zájmu je možná variabilní úprava kanceláří včetně open space dle přání klienta. Kanceláře jsou vybaveny internetem a telefonní linkou. Služby zahrnující topení, el. energii, ostrahu, úklid a služby centrální podatelny jsou ve výši od 80 Kč na m2 a měsíc. Parkování pro osobní vozidla je umožněno přímo v areálu za 4 500 Kč za rok.

 

Služby v areálu

Areál nabízí dále stravování ve velkokapacitní jídelně s kantýnou, konferenční sál pro cca 100 osob s možností ozvučení a zajištění občerstvení, drobné nákladní práce, certifikace a posuzování výrobků, zpracování stavební dokumentace, ruční mytí osobních vozidel, kopírování, účetní a aditorské služby.

 

 
  hlavní stránka   |   mapa stránek   |   kontakty   |   napište nám   |   webmaster
kopírování obsahu bez souhlasu CSI a.s. je zakázáno